Kara Kule Seti - 3 Kitap Takım PDF

Tunisiamobilitycongress.com Kara Kule Seti - 3 Kitap Takım Image
AÇIKLAMA

Kara Kule Seti - 3 Kitap Takım harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Stephen King. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Stephen King'den Kara Kule Seti - 3 Kitap Takım kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Set İçindeki Kitaplar; Silahşör - Kara Kule Serisi 1. KitapSiyahlı adam tehlikeli büyülerle dolu ölüm yolunda kaçıyor, katil kovalıyordu. Bu kovalamaca yolun sonundaki KARA KULE'de sona erecek miydi? Çılgın bir kâhin, konuşan iblisler, ölmemiş bir çocuğun ruhu KARA KULE'de kimleri bekliyordu?... Üç'ün Çekilişi - Kara Kule Serisi 2. KitapKara Kule romanının sonunda Roland, yani Silahşor, Silahlı Adam'la karşılaşmıştı. Ardından Roland, Orta-Dünya'da Batı Denizi kıyısında uyanır. Karşısında her biri ayrı zamanlarda New York kentine açılan üç kapı görür. Roland, Kara Kule'ye ulaşmak için bu kapılardan üç kişiyi kendi zamanına çekmek zorundadır. I. Kapı: Yıl 1987. Roland, Eddie Dean adlı eroin bağımlısı tutukluyla karşılaşır. Eddie çekilen kişilerden biridir. II. Kapı: Yıl 1964. Gölgelerin Kadını, zenci Odetta Holmes bir metro kazasında bacaklarını kaybetmiştir. İçinde öfke ve nefretle yanıp tutuşan ikinci bir kadın yaşamaktadır ve o kadın Roland'la karşılaşır. III. Kapı: Yıl 1977. Jack Mort insanları ölüme iten ve akıl almaz zalimlikler yapan bir canidir. Ve ne yazik ki Roland'ın çektiği son kişidir. Sizce, arayış içindeki Roland ka-tet'ini tamamlamak için yeni arkadaşlar mı edinmiştir? Yoksa bilmeden tamamen farklı bir bela mı ortaya salmıştır? Çorak Topraklar - Kara Kule Serisi 3. KitapStephen King’in eşsiz hayal dünyasının ürünü; fantastik, bilimkurgu, korku ve western türlerinin iç içe geçtiği başyapıt olan “KaraKule”, Çorak Topraklar’la sürüyor. Büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralayan Kara Kule Serisi’nin buüçüncü kitabında, son silahşorun Kule’yi arayışı sürmektedir. Bukez yanına iki yol arkadaşı da katılır: Bağımlısı olduğu uyuşturu-cudan kurtulan Eddie Dean ile kopan bacakları gövdesiylebirleşen ve Susannah Dean’ın güçlü ve dengeli kişiliğine bürünenOdetta.Roland Deschain, yeni dostlarına silahşorluk eğitimi vermeyebaşlar. Fakat Silahşor eski dünyasında ölmüş olan Jake Cham-bers’ın hayatını kurtararak ka’nın yönünü değiştirir. ŞimdilerdeRoland ve Jake, farklı dünyalarda varlıklarını sürdürdükleri halde,aynı çılgınlıklarına devam etmektedirler. 

: Altın Kitaplar Yayınevi. Stok Kodu. : 9789752122789. Taksit Seçenekleri. Önerileriniz. Kara Kule Seti 3 Kitap Takım. YAZAR. : Stephen King.

BILGI

YAZAR: Stephen King

DOSYA ADI: Kara Kule Seti - 3 Kitap Takım.pdf

ISBN: 9789752122789

YAYIN TARIHI: none

DOSYA BOYUTU: 5,31 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Kara Kule Seti - 3 Kitap Takım - Stephen King | Okurhan

Kara Kule Seti 3 Kitap Takım. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Kara Kule Seti 3 Kitap Takım. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Kara Kule Seti 3 Kitap Takım - n11.com

Yukarıda Ne Var? Gökyüzü ve Uzayla İlgili Bir Kita... Tik Tak - Zamanla İlgili Bir Kitap. Süper Anne - Anneler Hakkında Bir Kitap. Tekerlekler Durmadan Döner - Basit Makineler Hakkı...

İLGILI KITAPLAR