Büyük Aşklar - Adsız Köşk PDF

Tunisiamobilitycongress.com Büyük Aşklar - Adsız Köşk Image
AÇIKLAMA

Büyük Aşklar - Adsız Köşk harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Alain Fournier. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Alain Fournier'den Büyük Aşklar - Adsız Köşk kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

François Seurel'in masumane gençlik yaşamı, ondan yaşça büyük Meaulnes'un hayatına girmesiyle birlikte sonsuza dek değişecektir. Bu uçarı, aklına eseni yapan, dizginlenemez delikanlı, çocukların oyunlarına apansız, baş döndürücü bir yenisini ekleyecektir: Aşk. Ve Meaulnes'un esrarengiz bir köşkte tanıştığı güzeller güzeli bir genç kızın hayalini paylaşan iki arkadaş tuhaf bir kaderle sınanacaktır.Alain-Fournier'nin (1886-1914) kısacık yaşamının tek romanı olan Adsız Köşk, Le Grand Meaulnes lakabını taşıyan zor bir karakterin imkânsız aşkını ve dostluğunu anlatır. Nurullah Ataç'ın dokunaklı çevirisiyle kayıp bir aşkın, kayıp bir hayatın, derin bir hayal kırıklığının romanı.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 250Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Everest Yayınları 

Büyük Aşklar Adsız Köşk. Share on WhatsApp. Geoff Dyer mesleğine gönülden bağlı, kabiliyetli genç bir yazardır. Hayran olduğu büyük yazar D. H. Lawrence üzerine bir inceleme yazmaya karar...

BILGI

YAZAR: Alain Fournier

DOSYA ADI: Büyük Aşklar - Adsız Köşk.pdf

ISBN: 9786051418759

YAYIN TARIHI: 2015

DOSYA BOYUTU: 1,16 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Adsız Köşk; Büyük Aşklar Dizisi - Alain Fournier... | webkitap.com

Nurullah Ataç'ın dokunaklı çevirisiyle kayıp bir aşkın, kayıp bir hayatın, derin bir hayal kırıklığının romanı.(Tanıtım Bülteninden). Büyük Aşklar - Adsız Köşk ile ilgili kitaplar.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Adsız Köşk; Büyük Aşklar Dizisi - Alain Fournier... | perpakitap.com

Alain Fournier. François Seurel'in masumane gençlik yaşamı, ondan yaşça büyük Meaulnes'un hayatına girmesiyle birlikte sonsuza dek değişecektir.

İLGILI KITAPLAR