İnsana Ne Kadar Toprak Lazım PDF

Tunisiamobilitycongress.com İnsana Ne Kadar Toprak Lazım Image
AÇIKLAMA

İnsana Ne Kadar Toprak Lazım harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Lev Nikolayeviç Tolstoy'den İnsana Ne Kadar Toprak Lazım kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Küçük kızkardeş: "Ne fark eder ki?" diye cevap verdi. "İşimiz kaba ve bayağı bir iş olabilir ama güvenilir bir iş. Hiç kimseye boyun eğmiyoruz. Ama şehirde sizin etrafınız insanı günaha teşvik edici şeylerle çevrilmiş. Bugün her şey yolunda olabilir, ama yarın şeytanın kocanı kumarla, kadınla, şarapla baştan çıkarmayacağı ne malum? O zaman her şey mahvolur. Böyle şeyler görülmemiş mi sanki?" Evin reisi Pahom, fırının üzerine uzanmış kardıların konuşmalarını dinliyordu. "Gerçekten de öyle" diye düşündü. "Biz köylüler çocukluğumuzdan ölümümüze kadar toprakla uğraştığımız için aklımıza böyle sersemce şeyler gelmez. Bizim tek sıkıntımız, yeterli toprağımızın olmayışıdır. Eğer istediğim kadar toprağım olsaydı, şeytandan bile korkmazdım."(Tanıtım Yazısından)Baskı Yılı: 2007Dili: TürkçeYayınevi: Nar Yayınları 

"Biz köylüler çocukluğumuzdan ölümümüze kadar toprakla uğraştığımız için aklımıza böyle sersemce şeyler gelmez. Dili: Türkçe Yayınevi: Nar Yayınları. Kitap Adı: İnsana Ne Kadar Toprak Lazım.

BILGI

YAZAR: Lev Nikolayeviç Tolstoy

DOSYA ADI: İnsana Ne Kadar Toprak Lazım.pdf

ISBN: 9789944281102

YAYIN TARIHI: 2007

DOSYA BOYUTU: 1,27 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

İnsana Ne Kadar Toprak Lazım / İnsan Neyle Yaşar? - Edaloji

Tıpkı istediği gibi, elinde yanan bir mumla kutsal resimlerin önünde uzanmış bir halde ölür. İnsana Ne Kadar Toprak Lazım. Bu hikayede hep daha fazla ve daha verimli toprak sahibi olmak isteyen...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Tolstoy İnsana Ne Kadar Toprak Lazım Kitabını Özeti Lazım.

Lev N. Tolstoy. Yabancı, Volga'nın öbür tarafından geldiğini ve orada çalıştığını söyledi. Laf lafı açtı ve adam birçok insanın oraya göçüp yerleştiğini anlatmaya başladı.

İLGILI KITAPLAR